Cocu dan Flaş Eljif Elmas Kararı

Phillip Cocu yavaş yavaş ilk 11’ini oturtmaya başladı… 4-3-3 diye gelen Hollandalı teknik adam sistemini öncelikle Aykut Kocaman’ın 4-2-3-1’iyle revize etti. İkinci aşamada ise Jailson, Benzia ve Mehmet Topal’la ideal 11’ini yakalamaya başladı. Elijf Elmas’a ise şimdilik 11’de yer yok.

Slimani’den önemli istek

Bir sezon kiralık oynayacağı Fenerbahçe’de yeniden üst seviyeye çıkarak Premier Lig’de kalacağı bir takım bulmanın hevesi içindeki Islam Slimani, insan üstü bir çaba gösteriyor. Fakat Cezayirli oyuncunun istekli oyunu kendisinden fayda beklenen hücum hattında olmuyor. Cocu bir toplantı yaptığı Slimani’ye, ”çok geriye gelerek top almaya çalıştığında ön tarafta eksik kalıyoruz” uyarısında bulundu.

Slimani derbide 3’üncü bölgede 14 kez topla buluşup, 2’nci bölgede 23 kez top aldı. Beşiktaş’ta ise Babel 3’üncü bölgede 30 kez topla buluşurken, 2’nci bölgede ise topa 16 kez dokundu.

Cocu’nun yardımcıları Okan Buruk’u anlattı

Beşiktaş maçında alınan sonuçla olmasa da oynanan oyunla biraz olsun nefes alan Fenerbahçe’de, Rizespor hazırlıkları zaman kaybetmeden başladı… Rizespor’un başına Fenerbahçe’ye ters gelen futbolu oynatan Okan Buruk’un geçmesi ise tedirginlik yarattı. Kocaman zamanından kalan Cocu’nun Türk yardımcıları, Buruk’un Akhisar’da başardıklarını anlattı. Fenerbahçe karşısındaki üstünlüğünden bahsetti. Cocu’nun sıkıntısı ise Skrtel’in yetişmesi.

Kaynak: Fotospor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir