İddaa Tahminleri 7 Kasım

Bahis Tahminleri yeni
Şampiyonlar Liginde Bugün Oynanacak 8 maçın detaylı analiz ve tahminleri

E Grubu Puan Durumu

1)  Bayern Münih-AEKBayern Münih  Şampiyonlar liginde bu sezon hiç yenilmedi.2 Galibiyet alıp 1 defa berabere kaldı.5 gol atıp 1 gol yedi.Kendi sahasındaki tek maçta Ajax  1:1 ile berabere kaldı.Maçın ilk yarısı da 1:1 bitti.Bayern Münih bu sezon kendi sahasında 6 resmi maç yaptı.9 gol atıp 8 gol yedi.Kendi sahasında oynadığı bütün maçlarda gol yedi.Sadece 2 sini kazandı.3 beraberlik ve bir yenilgi aldı.(M.Gladbach a 3:0 yenildi).
AEK Şampiyonlar  Ligi gruplarında bu sezon yaptığı 3 maçıda kaybetti.8 gol yerken sadece 2 gol attı.Deplasmanda 1 maç yaptı.Ajax a 3:0 yenildi.Maçın ilk yarısı berabere bitti.Oynadığı 7 deplasman maçının 4 ünü kazandı 2 defa yenildi.1 defa berabere kaldı.(Not : Yenildiği ve berabere kaldığı maçların hiç birinde gol atamadı)

Tahmin : Alman Devi Bayern Yunan AEK karşısında favori.Ancak oran çok çok düşük.Kızılyıldız Liverpool maçındaki gibi bir sürpriz düşünmüyorsanız oynanmaya değmez.
 

2) Benfica Ajax

Benfica Şampiyonlar Ligi gruplarında 3 maçta 2 galibiyet 1 beraberlik aldı.Kendi evindeki tek maçta Bayern Münih e 2:0 yenildi.Maçın ilyarısını da 1:0 geride bitirdi.Kendi sahasında ki 9 maçta 2 şer beraberlik ve yenilgi aldı.5 maçı kazandı.12 gol atıp 10 gol yedi.Kendi sahasında sadece 3 maçta gol yemedi.(Fenerbahçe,Porto ve Aves maçları).
Ajax Şampiyonlar Ligi gruplarında 3 maçta 2 galibiyet ve 1 beraberlik aldı.Deplasmanda ki tek maçında Bayern ile 1:1 berabere kaldı.Kendi sahasında 10 maç yaptı 2 mağlubiyet 3 beraberlik ve 5 galibiyet aldı. 7 gol yiyip tam 26 gol attı.sadece 2 maçta gol atamadı.
Tahmin :  Portekiz ekibi Benfica  Hollandalı Ajax karşısında favori görünse de çok gollü bir maç beklentisi daha yüksek.Ajax ın deplasmanlarda gol bulmakta zorlanmadığını ve Bayern ile berabere kaldığını hatırlatalım.İk,i golcü takımın maçında Karşılıklı gol var tahmini mantıklı görünüyor.
F Grubu Puan Durumu 


1)M.City -Shakhtar

 


Tahmin : İddaanın açtığı 1.20 oran çok düşük.Herhangi bir sürpriz ihtimali de yok gibi görünüyor.
2)Lyon-Hoffenheim 

Lyon Şampiyonlar ligi gruplarında 3 maçta 1 galibiyet 2 beraberlik aldı.7 gol atıp 6 gol yedi.Kendi sahasında oynadığı tek maçta Shakhtar ile 2:2 berabere kaldı.Bu sezon kendi sahasında 8 maç yaptı 4 galibiyet 3 beraberlik ve 1 yenilgi aldı.14 gol atıp 7 gol yedi.Sadece v1 maçta gol atamadı.O maçta Nice takımın 1:0 yenildi.Nice maçı hariç tüm maçların ilk yarısında en az 1 gol oldu.
Hoffenheim Şampiyonlar ligi gruplarında 3 maçta 2 beraberlik 1 mağlubiyet aldı.6 gol atıp 7 gol yedi.Deplasmanda oynadığı tek maçta Shakhtar ile 2:2 berabere kaldı.O maçın ilk yarısını Hoffenheim 2:1 önde tamamlamıştı.Kendi sahasında 8 resmi maçta 4 galibiyet 3 mağlubiyet alırken 1 defa berabere kaldı.20 gol atıp 13 gol yedi.Hiç bir maçı golsüz bitmedi.1 maç hariç tamamında 2.5 gol üstü oldu.5 maç 4-6 gol 1 maçı ise 7+ gol aralığında bitti.Deplasmanda kazandığı maçlarda 3 ten az gol atmadı.
Tahmin : Büyük ihtimalle grup 2. sini belirleyecek maç.Gol makinesi iki takımın maçında üst tercihi çok mantıklı duruyor.Kg var da oynanabilir.2 hafta önce oynanan maçta 3:3 bitmişti hatırlatalım.Sürprizciler 4-6 gol ve beraberlik deneyebilir.Hoffenheim de çok fazla eksik var. Bunuda göz ardı etmeyin.
 

G Grubu Puan Durumu 

1) V.Plzen-Real Madrid


Tahmin : Realda çok eksik var ama Plzen Reale rakip olamaz.İlk yarı 1.5 üstü  gol olur bahsi denenebilir.Diğer oranlar çok düşük.Denemeye değmez.

2) CSKA Moskova-Roma

 


CSKA Şampiyonlar Ligi gruplarında 3 maçta birer galibiyet mağlubiyet ve beraberlik aldı.3 gol atıp 5 gol yedi.Kendi sahasındaki tek maçta Real Madrid i 1:0 yenmeyi başardı.Kendi sahasında oynadığı 8 maçın 4 ünü kaybetti bir beraberlik ve 3 galibiyet aldı.11 gol atıp 7 gol yedi.4 maçı 2.5 gol altı bitti.Sadece 1 maçının ilk yarısında 2 gol oldu.
Roma Şampiyonlar Ligi gruplarında 3 maçta 2 galibiyet 1 mağlubiyet aldı.8 gol atıp 3 gol yedi.Deplasmanda oynadığı tek maçta Real Madrid e 3:0 yenildi.Deplasmanda 8 resmi maçta 4 yenilgi 2 beraberlik ve 2 yenilgi aldı.7 gol atıp 11 gol yedi.Deplasmanda sadece 1 maçta gol yemedi.
Tahmin : Kendi sahasında Real Madridi yenen CSKA Moskova  bu defa Romayı ağırlıyor.2 hafta önce romada oynanan maçı Roma rahatça 3:0 almıştı.Bu defa işleri o kadar kolay olmayabilir.Roma deplasmanlarda çok gol yiyen ve savunması sıkıntılı bir takım.CSKA Moskova grupta bende varım demek için bu maçı almak zorunda.Ancak çok eksikleri var.Roma 6 puanı da olsa rahat değil.Grup 1. si standart Real Madrid olacak ama 2. lik için.Kendi sahasında gol atan ama golde yiyen CSKA Moskova ile deplasmanlarda arızalı Roma arasındaki maçta kg var oynamak mantıklı olacaktır.H Grubu Puan Durumu 

1) Valencia-Young Boys 

Valencia Şampiyonlar Ligi gruplarında 3 maçta 2 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı.3 gol yedi sadece 1 gol yedi.Kendi sahasında oynadığı tek maçta Juventusa 2:0 mağlup oldu.Bu maçın ilk yarısıda 1:0 Juventus lehine bitti.Valencia kendi sahasında 7 resmi maç yaptı hiç birini kazanamadı.4 beraberlik aldı.Bütün maçları 2.5 altı bitti.4 gol atıp 7 gol yedi.
Young Boys  Şampiyonlar Ligi gruplarında 3 maçta 1 beraberlik 2 mağlubiyet aldı.7 gol yerken sadece 1 gol atabildi.Deplasmanda oynadığı tek maçta Juventus a 3:0 yenildi.Bu sezon deplasmanda 11 resmi maçta sadece 1 defa yenildi.25 gol atıp 14 gol yedi.11 maçın biri hariç tamamı 2.5 üstü bitti.
Tahmin : 2 hafta önce isviçrede 1:1 berabere kalan Valencia ve Young Boys bu defa İspanya da karşılaşıyor.Valencia eski günlerinden çok uzakta.Bu sezon özellikle kendi sahasında kabus gibi sonuçlar alırken.Evinde henüz maç kazanamadı.Maç kazanmak ve taraftarla barışmak için uygun bir rakip Young Boys.Valencia bu maçı kazanacaktır.Oranı düşük diyenler üst te deneyebilirler.

2)Juventus-M.United


Juventus Şampiyonlar Ligi gruplarında oynadığı 3 maçı da kazandı.6 gol atıp henüz gol yemedi.Kendi sahasındaki tek maçta Young Boys u 3 :0 yendi.Juve kendi sahasında oynadığı 7 maçın 6 sını kazandı biri berabere bitti.16 gol atıp sadece 3 gol yedi.Kendi sahasındaki bir maç hariç tamamında en az 2 gol attı.
M.United Şampiyonlar Ligi gruplarında oynadığı 3  maçta birer galibiyet beraberlik ve mağlubiyet kazandı.3 gol atıp 1 gol yedi.Deplasmanda oynadığı tek maçta Young Boys u 3:0 yendi.Deplasmanda 7 resmi maçta 4 galibiyet 2 beraberlik ve 1 beraberlik aldı.14 gol atıp 10 gol yedi.Deplasmanlardaki  6 maçı 2.5 üstü bitti.
Tahmin : Avrupanın iki devi İtalya da kapışıyor.İki hafta önceki maçı Juventus deplasmanda 1:0 kazanmıştı.Juventus kendi sahasında durdurulması zor bir takım.Bu maçta oynaması şüpheli çok oyuncusu da olsa Ronaldo faktörüyle çıktıkları her maçta favori görünüyorlar.Günden güne ritmini arttıran Ronaldo bu maçıda boş geçmeyebilir.M.United bu sene eski gücünde değil ama yavaş yavaş toparlanmaya başladı.Mourinho klasik deplasman taktiğiyle defansa kapanaıp bekleyecektir.Lukaku nun yokluğu büyük sorun.Juventus galibiyeti normal sonuç olacaktır.Sürprizciler handikaplı 1 deneyebilir.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir